Click to order
Корзина
Total: 
Доставка
Оплата
Залиште свій номер і ми зателефонуємо!
Біосептики NeuDorf
Обирайте якість!
Міцність
Надійність
Простота
Станції біологічної очистки типу ND
Біосептики NeuDorf встановлюються в місцях, де не має можливості підключитись до центральної каналізації. В них можуть потрапляти побутові та наближені до них стоки з кухні, ванної, туалету. В біосептик заборонено потрапляння поверхневих вод з даху, з двору а також води із не побутових приміщень басейнів.
Після очистки стоків біосептиком NeuDorf Ви отримаєте чисту технічну воду без кольору та запаху, придатну для повторного використання.
Стоки після очистки в біосептику можуть відводитись в природне середовище без нанесення шкоди екології. Їх можна випускати в міліоративні канави, обочини, водойми, а також в грунт.
Ключові переваги біосептиків NeuDorf
● Міцний корпус виконаний із армованого склопластику
● Очищає стоки на 98%
● Не боїться залпових скидів та переливів
● Обслуговування раз в 1.5-2 роки
● Споживання електроенергії 60w, як лампочка
● Немає кранів, шлангів та трубок які б могли вийти з ладу чи забитись
● Повністю герметичний
● Легкий монтаж за 1 день без бетонування та використання бетонних кілець
● Можливість монтажу на проїжджій частині
● Жодних запахів каналізації на участку
● Не боїться грунтових вод, здавлювань в грунті та деформації завдяки надміцному корпусу
● Легко відкачується надлишковий мул завдяки конусній формі
Споруди встановлюються в місцях, де немає можливості підключитися до централізованих каналізаційних мереж
Є питання?
Автономна каналізація NeuDorf - є найсучаснішим та найекологічнішим рішенням для Вашого будинку
Якісний надміцний корпус
Перше, на що потрібно звертати увагу при виборі біосептика - це матеріал, з якого він зроблений. Завдяки армованому склопластику автономна каналізація NeuDorf має високий рівень стійкості та міцності корпусу. Біосептик витримує великий тиск ґрунту та не піддається деформації, на відміну від поліпропіленових станцій. Це дає можливість монтажу без бетонування, що спрощує та здешевлює процес.
Конструкція біосептика NeuDorf
Автономна каналізація NeuDorf має декілька особливостей. В конструкції немає участків, які могли б замулитися чи забитись. Біосептик представляє собою єдину камеру поділену на декілька зон. Камери з'єднуються між собою за допомогою переливів. Завдяки конусній формі та діагональним стінкам відбувається швидке осідання. Зважені частини згущаються та не попадають в інші камери
Переваги біологічного очищення стічних вод
Однією з найбільших переваг біологічних очисних споруд є те, що вони видаляють забруднення без будь-яких хімічних речовин.

Мікроорганізми дозволяють забезпечити надзвичайно високі показники очищення як азоту, так і фосфору. Процеси, пов'язані з видаленням забруднень із стоків активним мулом, його відділенням від очищеної води та поверненням в аераційній резервуар відбуваються в одному резервуарі. Це економить простір і забезпечує стабільну роботу пристрою.
Переваги біологічного очищення стічних вод
Однією з найбільших переваг біологічних очисних споруд є те, що вони видаляють забруднення без будь-яких хімічних речовин.

Мікроорганізми дозволяють забезпечити надзвичайно високі показники очищення як азоту, так і фосфору. Процеси, пов'язані з видаленням забруднень із стоків активним мулом, його відділенням від очищеної води та поверненням в аераційній резервуар відбуваються в одному резервуарі. Це економить простір і забезпечує стабільну роботу пристрою.

Біологічна очистка
Більшість забруднювачів побутових стічних вод негативно впливають на навколишнє середовище та можуть спричинити серйозні екологічні проблеми. Як результат, рівень кисню у водних об'єктах може бути знижений, водорості починають розмножуватися і порушується вся екосистема. Біологічна очистка стічних вод дозволяє уникнути таких проблем.
Як ми працюємо
● Ви можете нам зателефонувати та отримати додаткову інформацію
● Ви можете отримати прорахунок вартості біосептика з усіма монтажними роботами під ключ
● Ви можете безкоштовно викликати нашого спеціаліста на ваш участок і він порадить вам як встановити біосептик навіть в самому безнадійному випадку
● Безкоштовно доставимо біосептик до вас
● При потребі виконуємо всі монтажні роботи нашими спеціалістами та спецтехнікою
● Монтуємо круглий рік
Гарантії
1 рік на електричну частину

3 роки на монтажні роботи

10 років на корпус септика (термін експлуатації обладнання від 25 років і більше)

More products
Є питання?
Експлуатація
часто задавані питання
Як запустити біосептик? Введення установки в експлуатацію. Для чого потрібен компрессор?
Встановивши очисна споруда на проектне місце і перед введенням його в експлуатацію, необхідно здійснити біологічний процес. Біологічному процесу очищення стічних вод необхідні мікроорганізми, які розвиваються при подачі стисненого повітря (О2) в дифузор з допомогою компресора. Таким чином очисну споруду аеруется 3-4 дня. Потім ОС забезпечується стоками поступово, збільшуючи їх кількість щотижня. На даному етапі експлуатації не можна очисну споруду навантажувати великою кількістю води або побутової хімії, тому що мікроорганізми будуть розвиватися повільно і не буде досягнута необхідна концентрація активного мулу.
Як визначити, коли прийшов час для видалення мулу?
Експлуатуючи спорудження, необхідно періодично видаляти мул (від 1 до 4 разів на рік, в залежності від продуктивності ОС і інтенсивності використання), який накопичується в нижній частині вторинного відстійника. Можна виконати простий тест. Беремо пробу мулової суміші і рідини з аеротенках. Використовувати можна просту скляну банку. Даємо осісти 30 хвилин. Іл може займати 60% загального обсягу; якщо мул перевищує мірку 60%, настав час викликати ассенізационную машину.
Як здійснюється відкачування мулу і повна чистка очисної споруди?
Перш за все, необхідно відключити компресор 2-3 години до початку процесу видалення мулу для того, щоб вся иловая суміш осіла на дно. Тоді підняв кришку люка тех.осмотра, необхідно від'єднати білу трубку подачі повітря і витягти її з очисної споруди.
Чи можна в очисну споруду додавати будь-які «бактерії»?
У спорудження біологічного очищення стоків типу FEL строго заборонено додавати будь-які бактерії. Їх застосування погіршує дію очисної споруди, що впливає на ефективність очищення стоків. Також використання бактерій може засмітити поля інфільтрації і фільтраційні колодязі. Такі бактерії використовуються для дачних туалетів і вигрібних ям.
Монтаж
Новини та статті
Сертифікати
Завжди раді відповісти на всі питання!
Безкоштовний номер телефону
Email
Україна
м.Львів вул.Городоцька 174
Made on
Tilda